Inspraak via de oudercommissie

Wij vinden de rol van de ouders in het functioneren van onze locaties erg belangrijk. Hun ideeën en wensen inspireren ons om ons beleid te blijven ontwikkelen. Inspraak is geregeld via de oudercommissie, die de kwaliteit bewaakt en meedenkt over onderwerpen als veiligheid, opvoeding, gezondheid, openingstijden, activiteiten en prijsbeleid.

Meer weten over de oudercommissie?

Vraag dan gerust aan het locatiehoofd om meer informatie. Wellicht is het wel wat. Wij vinden het erg belangrijk dat ouders actief meedenken door het aandragen van ideeën, suggesties en verbeterpunten. Contact met de oudercommissie kan via een mail naar coc@kinderopvanghuizen.nl of bij de leiding van elke locatie.

Zitting nemen in een oudercommissie?

Wij hechten grote waarde aan de inspraak van ouders, dus doe jezelf en ons een groot plezier en meld je aan als oudercommissielid. Je vergadert dan 3 keer per jaar. Aanmelden kan via het locatiehoofd.

Oudercommissie Kinderdagverblijven:

Koelemoes

Willemijn Volmer-van Rossum (voorzitter)
Barbara Schaap
Jacco van den Heuvel
Marianne Tersteeg
Stephan Kern
ockoelemoes@kinderopvanghuizen.nl

Toethoorn

Saskia Morreau (voorzitter)
Anita van de Veen
Nelleke Dankers
Laura van der Groep
octoethoorn@kinderopvanghuizen.nl

Oudercommissie Peuteropvang:

De Sprinkhaan

Viola Appelboom (voorzitter)
Tanja Ruizendaal
ocsprinkhaan@kinderopvanghuizen.nl

‘t Boketorretje

Alexandra Stinis
Madeleine Kummer
Karin van Slooten
octboketorretje@kinderopvanghuizen.nl

‘t Krekeltje

Ilona Veer
Evelien Schuttenhelm
octkrekeltje@kinderopvanghuizen.nl

‘t Morsje

Cathy van de Garde (voorzitter)
Miranda Pastoor – Doggen
ocmorsje@kinderopvanghuizen.nl

De Vlinder

Siham Boujjou (voorzitter)
Angelina Sanou
Assia Lardjane
ocvlinder@kinderopvanghuizen.nl

‘t Houtwurmpje

Laura Schipper
Nadia Moosdorff
octhoutwurmpje@kinderopvanghuizen.nl

Robbedoes

Rinske Vooijs (voorzitter)
Natascha de Gooijer
ocrobbedoes@kinderopvanghuizen.nl

Oudercommissie Buitenschoolse Opvang:

Amerij

Marion van de Paardt (voorzitter)
Marjolijn de Kruijff-Smeenk

Jump In

Astrid de Boer (voorzitter)
Rob Dekker

Jump In Meent

Petra Senteur

Wilt u zich ook aanmelden als lid van de OC? Mail dan naar bdevos@kinderopvanghuizen.nl.

Marriekolf

Mari Wigham
Sabine Casander-Rosendal

Trikkert

Barbara Diependaal
octrikkert@kinderopvanghuizen.nl

De Kameleon

Op dit moment hebben wij geen leden voor de oudercommissie van de Kameleon.

Wilt u zich hiervoor aanmelden, mail dan naar shorst@kinderopvanghuizen.nl.

Kremmerd

Marc Staalman (Voorzitter)
Janneke Tigelaar-Bakker
Marjolein van der Hulst
ockremmerd@kinderopvanghuizen.nl

 

Toevlucht

Sjoukje Ensink (voorzitter)
Mirjam van Vliet
Mariëlle Veldhuizen-de Vries

Vrom en tom

Petra Senteur (voorzitter)
Kirsten Veerman
Clara Kop
Sander Rosendahl
Sigrid Aartsen
Linda van Beilen
ocvromentom@kinderopvanghuizen.nl

De Brug

Ronald Edel (voorzitter)
Nils Volmer
Sandra Oud
ocdebrug@kinderopvanghuizen.nl